Zapisy i Regulamin 2018

Szanowni Biegacze!

Sprostowanie dotyczące zapisów!!!

Zapisy na IV BŚP – 10 lutego

Rejestracja odbywać się przez wysłanie zgłoszenia w formie opisowej na maila : biegsnieznejpantery@gmail.com*

*UWAGA: Powyższy mail będzie aktywny od 10 lutego.  W momencie wyczerpania puli 130 miejsc przez przyjętych Uczestników mail zostanie zablokowany. Do tego czasu można wysyłać zgłoszenia. Forma zapisów i warunki zakwalifikowania (fragmenty Regulaminu):

  1. Zgłoszenie się Uczestnika jest równoznaczne z pisemnym wysłaniem maila krótko uzasadniającym dlaczego osoba aplikującą do udziału w Biegu chce zaangażować się we wsparcie i ochronę niedźwiedzia. Jedynym dniem otwartym na wysłanie maila jest dzień 10 lutego 2018 roku, co może ulec zmianie jeśli miejsca się nie zapełnią.
  2. Do 12 lutego uczestnicy dostaną odpowiedź o tym czy zostali zakwalifikowani czy nie, i o kolejnym postępowaniu. Może powstać lista rezerwowa o czym również poinformuje Organizator.
  3. O uczestnictwie w Biegu zadecyduje przekonywujący i autentyczny mail oraz spełnienie przez aplikujące osoby warunków udziału w Biegu wskazanych w Regulaminie (należy mieć na swoim koncie  minimum dwa biegi górskie o dystansie nie krótszym jak 21 km odbyte w 2017 roku (i/lub do dnia Biegu). Wskazany, choć nieobowiązkowy, jest przynajmniej jeden bieg zimowy.
  4. Udział w biegu nie podlega opłatom startowym na rzecz Organizatora. Warunkiem wpisania na listę startową po wcześniejszym zakwalifikowaniu i przysłaniu danych, o które poprosi Organizator, jest dokonanie dowolnej darowizny na konto Babiogórskiego Parku Narodowego z Imieniem i Nazwiskiem uczestnika w tytule, w terminie 5 dni od otrzymania maila potwierdzającego udział w IV Biegu Śnieżnej Pantery. Wszystkie darowizny dokonane przez uczestników będą przeznaczone na niedźwiedzia i zakup fotopułapek. Wpłaty na rzecz Niedźwiedzia są bezzwrotne.

Jednocześnie zapraszam na Fanpage biegu gdzie na bieżąco umieszczane są kolejne informacje i aktualności dotyczące IV Biegu Śnieżnej Pantery.

MOC NIEDŹWIEDZIA!

Organizator

Regulamin IV BŚP – pdf

10351841_1430944663862844_7658721957224903214_n